Kediyi Uzağa Bırakacağım Diyor?

Seyma6390

Bizim mahallede bir kedi var arada giriş katta oturan yaşlı teyze'nin evine girip çıkıyor. Teyze 3-4 yıldır buralarda beni eve çok alıştı ama artık istemiyorum kediyi uzağa bırakacağım kapıma geliyor sürekli hamile kalıyor yavruları oluyor dedi. Kadının durumu da iyi değil. Antalya'da yaşıyoruz, belediye'ye götürsem kısırlaştırırlar mı acaba?

4 CEVAP

Anonymus915830

Çoğu belediye sokakta yaşayan kediler için ücretsiz kısırlaştırma yapıyor diye biliyorum, arayıp bir danışın belediyenize isterseniz

Gulsahka

kısırlaştırırlar. mutlaka arayın ve durumu bildirin.

Siyammm

Sokakta yaşıyorsa kısırlaştırırlar ev kedisini kısırlaştırmazlar ücretsiz. Birde sokak kedisini derseniz geri alamıyorsunuz . Dediğiniz yere bırakıyorlar sokakta

Ankarada kısırlaştırıp geri veriyorlar. Oradaki hekim siz kendi sokağınızda beslemeye devam edersiniz demişti. Antalyada belediyeyi arayıp ayrıntılı bilgi alın, muhtemelen kısırlaştırırlar