Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kapalı kedi tuvaleti

iirvaa
iirvaa

931


Kapalı kedi tuvaletleri kokuyu önlüyor mu?


18 Cevap

mhtpyldz
mhtpyldz

104584


Kismen yani her gun temizlemeniz gerek gene kokmamasi icin :)


miamisi
miamisi

4367


Koku için kaliteli kumlar kullanmanızı öneririm. kapalı tuvaletlerde ucuz ve tozlu kullandığımız kumlar kedi kumu kazdıkça direkt ciğerlerine zarar veriyor aynı şekilde bazı kristal kumlarda da sıvı ile temas ettiğinde cıkardığı duman. kapalı tuvalettense genis ve açık tuvaletler tercihim.


patkam
patkam

115790


Yani açıktan daha iyi ama tamamen kokuyu yok etmiyor....Ama kaliteli mamalar kullanırsanız daha iyi


iirvaa
iirvaa

931


Eczacıbaşının kalın taneli kumunu kullaniyorum ve her gün temizliyorum. Mama olarak proplan junior yiyor. Önerdiğiniz bir marka veya ürün var mı kapalı tuvalet olarak?


patkam
patkam

115790


Royal canin öneririm ama tuvalet konusunda biz veterinerden aldık


miamisi
miamisi

4367


biliyorum pahalı ama bir seferde olsa everclean multicrystal i deneyin derim ben . bazen indirimler oluyor. o zaman kapalı tuvalet ihtiyacınızı yeniden düşünürsünüz. küçücük oda hiçbir koku hissetmiyorum açık olmasına rağmen.


fatmatina
fatmatina

10459


Bende everclean less trail kullanıyorum ondan önce sanicat gül kokulu kullanıyordum evet sanicat bir çok markaya göre iyiydi ancak everclean miamisi nin dediği gibi biraz pahalı olmasına rağmen gerçekten kaliteli olduğunu düşündüğüm bir marka koku sorunu olmuyor topaklaşma da gayet iyi koku yapmaya başladığında kumun değiştirilmesi gerektiğini bariz anlıyorsunuz onun dışında hergün temizleyip 2 haftada bir de kumun tamamını değiştirirseniz zaten sıkıntı olmuyor.


iirvaa
iirvaa

931


Everclean deneyecegim. Kapalı olmasını istememin başka bir sebebi etrafa kumları dağıtıyor olması. Bu konuda onerebileceginiz kullandığınız kapalı tuvalet var mi ?


iirvaa
iirvaa

931


Bu arada aslında eczacibasının pisi pisi kalın taneli kumunu da onerebilirim. Fiyat ve kullanislilik oranı çok iyi bilginiz olsun


fatmatina
fatmatina

10459


Teşekkürler kumunu değiştirmeye karar verdiğimde deneyebilirim şimdilik memnunum ve bende kapalı tuvalet kullanıyorum pet shoptan almıştım memnunum da ama keşke pet shoptan yüksek fiyata almayıp o paraya çok daha kaliteli bir şey alsaydım diye de düşündüm o yüzden size tavsiyem pet shoptakini direk almadan önce internette de küçük bir araştırma yapın benimki aceleye gelmişti kedimi sahiplendiğimde hiçbir şeyi yoktu her şeyi sıfırdan oradan almak zorunda kalmıştım acil olduğu için sonradan biraz araştırınca biraz uçuk bir fiyata aldığımı gördüm neyse sağlık olsun:) kum konusunda da kedimle aynı odayı aynı duşu paylaşıyoruz tuvaleti duşta duruyor benimde kullanım alanım olduğu için temiz olmasına özellikle dikkat ediyorum elimden geldiğince.havalandırma temizleme konusunda biraz titiz davranmalısınız yoksa hemen farkediliyor odanın havası.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
904 Görüntüleme
18 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor