Kedimi Bahçeye Çıkarttım

anjelik123

İyi bayramlar. Kedimi ilk defa yaptığım tasmayla dışarı çıkarttım biraz tedirgin oldu sonrasında alıştı tavukların üstüne koştu falan. Emziren bi kedi bahçede yere yattı eve aldığımda sildim ama bişey olmaz dimi onunda hava alması gerektiğini düşündüm o yüzden çıkarttım malum havalarda sıcak. Dış parazitini 10martta yapmıştım.

9 CEVAP

Minimesi

Vallaha bizim sitede bahçe var ama çıkartamıyorum komşular golden falan besliyor gezdiriyor bizim kedide çok korkuyor camdan görünce bile arka odaya kaçıyor. Herkese iyi bayramlar :D

Anonymus552223

Bahcem olsa ben de çıkartirdim bence cok guzel bisey hayvanlar icin

Anonymus552223

Çıkarın her gun ne olacak ki. Alismis bile

Anonymus552223

Bizim de site bahcesi var ama ozel bahce olmali guvenli olmasi icin. Boyle insan araba cok oluyor korkuyorlar

radagast

alışmaması değil, alışmış bile. artık çıkmak isteyecek hep. bence çıkartın biraz, ne olacak ki yanında siz varken. eğer güvenlik endişeniz yoksa bırakın oynasın hatta.

birde eve girince sildim demişsiniz, neden sildiniz ki? bırakın tozlu olsun, nasılsa kendini temizleyecek.

Kevserhaksever

Ben yavruyken bile çıkarıyordum kedimi dışarı, aşıları düzenli yapılıyorsa hiç bir sorun olmaz. Bizde en az 1 saat geziyoruz hafta 1 ya da 2 cani ne zaman isterse :)

anjelik123

Evimiz müstakil o yüzden çıkarttım köpeğimede alışık ondanda sorunumuz yok ama emzirdiği için biraz tedirgin oldum aşıları falan yapılı zaten bişey olmaz dimi çıkmasından sürekli çıkmak istermi

anjelik123

Başlık açmamak için burdan soruyorum. kedimi bahçeye çıkarttım hoşuna da gitti ama kapıya gidip miyavlıyor sabahta yaptı gene çıkarttım. Dışarda arabalar çok geçmiyo ama köpek çok . İple baya oynatıyorum. Ben bahçeye çıkınca da peşimden miyavlıyor alışmaması için ne yapmam gerek

anjelik123

Şöyleki kümesin orası biraz çamurluydu o yüzden sildim. Bahçeden içeri girince hemen yavrularının yanına gidiyo zaten neyse o zaman günlük çıkarıcam artık sağolun