Kesimin Yemek Yeme Stili ????

hulibero

İyi bayramlar diliyorum canlar. Benim sorum, Berat'ımın yemek yemesi ile ilgili. Yemek yerken tabağının etrafında sürekli dönüyor ve patilerini yemeğin içine atıp onları da cimcikleyip bir taraftan dışarı atıyor. Bu çılgın yavrumun hareketinde bir sorun yoktur değil mi?

6 CEVAP

Sirinimo

Yemeğiyle oynuyor bence benimki de su kabını patisiyle kendisine çekiyor her yeri ıslatıyor :Dd Bir kere parmağımla su kabını ona yaklaştırdım o da aynısını saniyeler sonra yaptı benden öğrendi yani ???????? sakıncası yok bence rahat olabilirsiniz

hulibero

Teşekkür ederim @Sirinimo ben de oyuncu olduğu için ya da mutlu oluyor diye böyle davrandığını düşündüm yine de sormak istedim belki farklı bir şey anlatmak istiyordur diyerek, çok sağolun♥????

dilaraxx

Benimki mamayı patisiyle kavrayıp yiyor :)

Esraesngl

Ayy cok tatli bence, ben oturur yemek boyunca onu izlerdim sanirim

bbeyzvv

yavrular hep böyle bizde de 3 yavru var bir mama yiyorlar 1 kilo mama yerde deliler biraz zaman geçtikçe büyüdükçe normal yiyorlar

hulibero

Çok teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için. Bolca patiliyoruz????♥????????