Az Mı Yiyor?

ceydacorek

kedime akşam yatarken ve sabah kalktığımızda 10gr lık ölçülerle iki ölçü veriyorum yani toplamda 40 gr ediyor gece verdiğimi öğlene kadar yiyor bitince tekrar 2 ölçü koyuyorum onu da gece 1 e kadar falan yiyor az mı yiyor normal mi biraz daha fazla koymalı mıyım?

2 CEVAP

Oske22

Ben ölçüyle koymuyorum ki küçükse daha 1 yaşını doldurmadiysa siz de öyle yapmayın bence. Ben azar azar her bitirdiğinde koyuyorum. gelisim aşamasında olduğu için sürekli yiyordu bizimki. Biraz büyüdü artik daha az yiyor eskiye göre.

Fatosdondu

Bence az, yetiskin bir kedi 80 gr filan gunluk yiyor, benim yetiskinlerim cok daha fazlasini yiyor onlem alamiyorum, yani ise gidiyorum gun icinde mama birakmadan gidersem evde katliam cikiyor, mama kaplarim surekli dolu, ama bunu onermem tabi.