Bursa Acil Yardım Bursaa

Mrtkaytan

Şöyle bir yaşlı köpek apartmanımızın önünde duruyor yaklaşık 2-3 gündür. Bende besliyorum ama tırnakları çok uzun yürüyemiyoe ve hiç hali yok gibi.. Bursa sahipsiz hayvan icin nerelerde tedavi yaptırabılırız?
Not: Yıldırım’da yaşıyorum

1 CEVAP

bademthecatt

Bursadayım bende sahipsiz hayvanları hep klinikte tedavi ettiriyoruz malesef barınaklar ilgilenmiyor bıraktığın hayvan hakkında Bilgi alamiyosun bir arkadaşım kedi götürdü barınağa daha kötü şekilde geldi hayatı boyunca hep altına kaçırıcak şuan Bursada çok eksik bu hizmetler üniversitede artık bakmıyor barınaklara yönlendiriyor bende yıldırımdayım ama kliniğe götürmekten başka çağre yok baya indirim yapıyorlar yardımcı oluyorlar