Acil Yardim

kazancs

Arkadaslar merhaba, 8 ay once 1.5 yasinda kopek sahiplendim. 8 aydir tasma cekistirme, kopeklere, kedilere, insanlara havlama huylarinda bir adim ileri gidemedim ve artik cok yoruldum. Izlemedigim egitim videosu uygulamadigim hicbir sey kalmadi. Ev icinde en ufak bir problemi yok. Ama disarida cok yoruyor. Onerisi olan varsa dinliyorum. Bogma tasma onerisinde bulunmayin lutfen onun disindaki tum onerilere acigim

1 CEVAP

bbeyzvv

köpek eğitmenleri oluyor fiyat hakkında bilgim yok ama onlara bir bakabilirsiniz