20 Günlük Kedi Buldum Nasıl Beslemeliyim

SELDAGEREN

MERHABA YAKLAŞIK 20 GÜNLÜK KEDİ YAVRUSU BULDUM ANNESİ TERKETMİŞ GÖZÜ İLTAHAPLI VE KÖTÜ DURUMDAYDI ŞUAN KEDİ SÜT TOZU ALACAK PARAM YOK VE SPARİŞ VERSEM 3 4 GÜNE ANCA GELİR O YÜZDEN SULANDIRILMIŞ YOĞURT VEYA SULANDIRILMIŞ SÜT VERSEM OLURMU VEYA BAŞKA NE VEREBİLİRİM

7 CEVAP

ferolet

Süt tozu 23 liraya da var internette, ve veterinerler de satıyor hiç mi alabilme şansınız yok? Son çare süt vereceksiniz de laktozsuz süt verin ve 1-1 oranında sulandırın. Ama sakın laktozsuz hariç normal süt vermeyin kediler laktozu sindiremez

SELDAGEREN

sağolun internetten alıcam tozu sokağa çıkma yasağı olduğu için o gelene kadar da tavsiyelerini uygulayacağım

Busemischa

Yas mamanın suyundan verebilirsiniz normal süt öldürür

Zukoo

1 numara bebek maması alabilirsiniz. Marketlerde satılıyor önemli olan yeni doğan olması. Süt tozuyla eş içerik. Lütfen bir yerden para bulup alın, süt olmaz :( birkaç gün sonra alırım derseniz de sütü 1/1 oranında sulandırıp içine çok az yumurta sarısı ekleyip verebilirsiniz. Ama böyle max 2 gün beslensin, hatta çok zayıf ve kötğ durumdaysa hiç beslenmesin. Ölğr hayvan

Zukoo

Kakasını çişini ıslak pamukşa masaj yaparak karnına yaptırmanız gerekiyor ve sıcak olması lazım hayvanın. Sıcak su torbası varsa koyun, yoksa patlamıcak bir şişeye sıcak su koyup havlu tarzı bir şeye sarıp yanına koyun aöa dikkat edin yanmasın hayvan

LadyAndCat

Yanlış anlamayın ama 20 günlük bebek sadece Kedi için olan ÖZEL SÜT KARIŞIMI dışında bir şey içip yiyemez. Annesi yoksa...
Başka şey vermeye kalkmayın hayatta kalamayabilir.

blue_hpood

keşke bir veterinerden süt tozu alsaydınız, internetten aldığınız gelene kadar yavru ölebilir:/