Bahçede Bağlı Şekilde Köpek Bakmak Doğru Mudur?

ByLanc

Merhaba dedemin bir bahçesi var oraya köpek almak istediğini söyledi bende bakmak için çok hevesliyim ancak korktuğum şey köpek bağlı olarak bahçede bunalıma girer mi ya da bağlı kalmak onun canını sıkar mı? onunla her gün en az bir saat yürüyüş yapıp bakımını üstlenmeye hazırım ancak günlük 2 saat görüşmemiz onun için yeterli olur mu emin olamıyorum ne dersiniz?

16 CEVAP

Gulsahka

bunların demesine boşberin siz barınakta kalsın hayvan ne hali varsa görsün sizin bağlamaktansa orda çürüyüp gitsin djdjdj gerçekten şaka gibisiniz. emin olun barınakta durmaktansa alıp orda 2 saatlik dışarı salınsa daha çok mutlu olur hayvan...