20 Günlük Kedi Buldum Gözünün İltıhabı Kötü Durumda İlç Tavsiye Edermisiz

SELDAGEREN

20 GÜLÜK KEDİ BULDUM GÖZÜ KÖTÜ Bİ ŞEKİLDE İLTİHAPLI ECZANEDEN UYGUN FİYATLI NE ALABİLİRİM

6 CEVAP

Cansumuezza

Terramiycn merhem ve ya tobrased göz damlası. Lütfen ihmal etmeyin 10 tllik bir damla ama onun gözünü kaybetmesine engel olur

Zukoo

Tobrex , promesin varmış borik asitli olması gerekiyormuş. Ama teramisin krem varsa o da çok iyi geliyor. Damla hakkında pek bilgim yok ama teramisin bulursanız sürün hemen. İlaç alana kadar da varsa papatya çayı suyu yoksa normal çay demiyle silin gözlerini

SELDAGEREN

sağolun teramisin aldım geçmeye başladı gözü

Anonymus552223

Evde bakacaksaniz ozel bakim gerekiyo tuvaletini falan yaptirmaniz gerekiyo bunlari biliyor musunuz?

lwb

iltihap vücudunda ilerlemiş olabilir çok kötü durumdaysa çok küçük.kliniğe götürmenizi öneririm

bademthecatt

Terramiycn ve tobrased alın.