Yaş Mama

Lilio_etta

Anket

Matisse
(5 oy)
Reflex Essential
(7 oy)
Bonacibo
(6 oy)
Gourmet
(6 oy)
Toplam (24 oy)

Merhabalar hepinize,
Kedime gimcat,ND,schesir yaş mamalarını haftada bir kaç kez veriyorum fakat kuru mama,vitamin,malt vb. derken artık zorlanmaya başladım bana kaliteli bir yaş mama önerirmisiniz? Örneğin 85gr 4 5 TL olan veya 300 450gr gibi büyük konserveler önerirmisiniz. Matisse almayı düşündüm fakat içeriği iğrenç gerçekten matisse kullanan arkadaşlar varsa acaba yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim hepinize. (Bu arada kedime evde yaş mama yaptım ağzına bile sürmedi bir kez denemek için nutri ve animonda almıştım onlarıda sevmedi)

17 CEVAP

minky

Ben reflex essential kullandım severek yediler ama favorileri me-o delite

Carathras

Essential serisinden elinde olan biri konserve üzerindeki etiketi çekip özelden yollayabilir mi web siteleri tam tatmin etmedi beni...