Yaş Mama

Lilio_etta

Anket

Matisse
(5 oy)
Reflex Essential
(7 oy)
Bonacibo
(6 oy)
Gourmet
(6 oy)
Toplam (24 oy)

Merhabalar hepinize,
Kedime gimcat,ND,schesir yaş mamalarını haftada bir kaç kez veriyorum fakat kuru mama,vitamin,malt vb. derken artık zorlanmaya başladım bana kaliteli bir yaş mama önerirmisiniz? Örneğin 85gr 4 5 TL olan veya 300 450gr gibi büyük konserveler önerirmisiniz. Matisse almayı düşündüm fakat içeriği iğrenç gerçekten matisse kullanan arkadaşlar varsa acaba yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim hepinize. (Bu arada kedime evde yaş mama yaptım ağzına bile sürmedi bir kez denemek için nutri ve animonda almıştım onlarıda sevmedi)

17 CEVAP

LadyAndCat

Bana burda en normali Gourmet gibi göründü...

Reflex essential olabilir içeriği güzeldi yanlış hatırlamıyorsam

Anonymus552223

Reflex essential iyiyse ben de deneyeyim

Cansumuezza

Reflex Essential yeni çıktı ve içeriğinin mamayı açtıktan sonrada farkediyorsunuz gimcatten farki yok. Baya güzel kullanabilirsiniz ama dediğim gibi essential

LadyAndCat

Bona Cibo uygun fiyatlı ve yiyorlar bu da doğru ama küp etlerin bazı kısımları farklı renkte oluyor sanki küflü et gibi bir tuhaf ,
bu yüzden kullanmıyorum artık...

Whiskas, bonnie ve felix gibi market mamalarindan uzak durun. En badit ornegiyle kalitesizler. Schedir, nutri feline, naturea, gimcat, ND, animonda gibi markalar kullanin.

bademthecatt

Gourmet felan şeker içeriyor et oranı çok az ben seçeneklerinizin arasından reflex essential içeriği incelediğimde güzel gelmişti ama taurin eklemesi felan yok hatırladığım kadarıyla

bademthecatt

Buarada bilmeyenler linçlemesin essential serisi yeni seri reflexin eski mamaları kötü bunu biliyorum :D

Lilio_etta

@ladyandcat teşekkür ederim

LadyAndCat

Bir şey değil :)
Whiskas , Felix gibi yaş mamaları verebilirsiniz çünkü temizler hiçbir sorun yaşamadım kullanırken...

Lilio_etta

Tekrar teşekkür ederim :)

bbeyzvv

whiskas vermeyin sakın

Lilio_etta

@bademthecatt anladım zaten gimcatin multivitaminini de kullanıyoruz bence sıkıntı olmaz teşekkür ederim

bademthecatt

Evet epiglottis güzel alabilirsin

Ceydayyavuzz

Essential serisinden aldim. Icerigi cok temiz, insanlarin tüketimine bile neredeyse uygun :D fiyatida cok cazip. Gecen *********da indirim vardi. 2 tanesi 10 liraydi. O icerik icin inanilmaz uygun fiyatti. Hatta sudan ucuzdu diyebilirim keske kacirmasaydiniz. Yine bi bakin derim. Bence en uygun site *********. Burasi cok pahali :( ustelik iceriklerine de bakip karar kilabilirsiniz