Erkek Kedim Nöbet Geçiyor

erkek kedim arada bir benim deyimimle nöbet geçiyor dili damağına yapışıyor dişleri kenetleniyor ve sonra öksürür gibi sesler çıkartıyor bende ağzına hava vermeye çalışıyorum sonra kendine geliyor lütfen yardım edin lütfen

2 CEVAP

bademthecatt

Biz nasıl yardımcı olabiliriz hekiminizi arayın.

ecmelsoylu

Birden çok hastalık ortak belirtiye sahip olduğu için sebebini bilemeyiz muayene edilmesi gerekiyor en basiti midesinde biriken tüyleri rahatsız ediyor olabilir ve malt kullanmanız gerekir ama daha farklı bişey de olabilir