King Charles Yavrum İçin Acana Veya Orijen Mama Tavsiyesi

Esquive

Anket

Acana
(9 oy)
Orijen
(9 oy)
Toplam (18 oy)

Merhaba, 5 Aylık King Charles yavrum için Acana veya Orijen marka mama tavsiyesi istiyorum. Acana Small Breed düşünüyorum fakat mama taneleri çok mu küçük gelir diye aklımda şüpheler var. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şuan Royal Canin ırka özel mama kullanıyorum fakat mama içeriği bomboş geliyor bana.

5 CEVAP

Oreo11

Hiç Acana almadım ancak vitamin ve içindekiler açısından daha faydalı olacağını düşünüyorum. Taneleri yavrunuza uygundur bence. Dilerim beğenir, sağlıkla uzun ömürleri olur tüm canlarımızın:))

Carathras

Markalar aynı firmaya ait çok uzun düşünmeye gerek yok zaten Türkiye de bulabileceğin en büyük iki marka.
Mama içeriğini tartışmaya bile gerek yok gerçek et, hayvansal protein, zararlı tahıllar yok.
Köpeğiniz severse ve yan etki görmezseniz kullanabilirsiniz.

yaprakonur

King Charles için küçük ırk maması yani Acana Puppy Small Breed kullanmanız daha uygun olur.

Esquive

Yorumlarınız için teşekkür ederim şuan Acana Puppy & Junior ve Acana Puppy Small Breed arasında kaldım hangisi daha iyi olur acaba King Charles için

Giantrim

Puppy jr ile acana small breed arasındaki tek fark tane boyutu. Puppy jr 1 cm boyunda; small breed 6 mm. Fiyat avantajı açısından Puppy jr tavsiye ederim.