Konyada Ücretsiz Veya Az Ücretle Kedi Kısırlaştırıp Aşı Yapan Bir Yer Varmı Varsa Adres Verirmisiniz

1453Fatih

Kısırlaştırma ve aşı lazım şimdilik sokak kedisiydi hala yavru annesini köpekler parçalayınca aldık bakıyoruz kızımıza> 1. quote here

Başlık

2 CEVAP

1453Fatih

Az ücretle veya ücretsiz kısırlaştırma ve aşı lazım konyada varsa adres ve telefon alabilirmiyim

blue_hpood

belediyeye sorabilirsiniz, ücretsiz yapıyorlar kısırlaştırılmayı. aşıyı bilemeyeceğim. fakat ameliyata ne kadar güven olur bilemiyorum.