Kedim Uyuz Oldu

Miyhavponmil

Önce öteki kedim yaptı sandım ama zamanla daha da arttı

4 CEVAP

BetulP

Fotoğrafı net göremiyorum ama burada en en önemlisi veterinere götürmeniz ve mamanızın da içeriğini kontrol etmeniz. Beklemeden randevu alın :(

Esraesngl

Normal bir durum degil tabikide bizim onerilerimiz ile olmaz. Veterinerin gorup teşhis koyması gerek

zeynsudd

Benim kedimde uyuz+ mantar vardı geldiğinde. İlk başta anlamamıştım artınca araştırdım ki kulak uyuzu varmış. Veterinere götürdüm mantar da oluştuğunu söyledi ve krem verdi. 2 hafta kullandık (bazıları damla ile 2-3 günde geçtiğini söylüyor).Daha fazla artmasına izin vermeden veterinere götürmelisiniz. Kediniz daha fazla rahatsız olmasın kulağındaki kaşıntıdan.

Miyhavponmil

Veteriner krem verdi onu kullanıyoruz fazla bir şey yapamıyor çünkü emziriyor