Kedim Davul Gibi Oldu

Canselyl

Kedim 1 ay içerisinde aşırı derecede bir kilo artışı yaşadı kedim kısır ama Kısır mama kullanmıyordum kilo problemi olmadığı için. Şimdi bir anda şişti advance somonlu kullanıyorduk aynı mamanın kısır olanına geçtim kilo alması durur mu sizce

2 CEVAP

Anonymus552223

Çok mama verirseniz kisir kedi mamasiyla da kilo aliyorlar. Yol yakinken ogunlü vermeye alistirin bir kez kilo alinca zayiflatmasi zor oluyor

Carathras

Hormonel değişiklik nedeniyle kısırlaştırma sonrası değişiklik normal yani ama öncelikle mamanı değiştir çünkü içerik olarak fazla yağlı normal mamalar.