Kedi Filesi

Erogluekiin

Acaba bundan kullanan var mı nasıl

3 CEVAP

yasminackz

Aynısı zooplasta 15 TL idi zamanında balıklar için av filesi tavuklar için fileler vs alınca daha uyguna geliyor öyle araştırın isterseniz
Suzionline’ın bir araştırması var okuyabilirsiniz çok yararlı

Gkocg

Suzionlineın instagram sayfasındaki son paylaşımlara bakın. Nalburdan çok ucuza alternatifler var

Erogluekiin

Ben pencereyi delemem suzi nin önerdiği şeyi yapacaktım portatif ama gerekli çıta bulamadım ölçüleri falan anlamadım internette ve daha pahalı geldi. Nalbur vs gibi yerlere gidemiyorum virüsten dolayı biri şey önerdi yapışkanlı kroşe fileyi tutturmak için o yüzden bunu alıp kroşe yapacaktım