Merhaba, Kedimi Başka Bir Sokak Kedisi Sol Arka Partisinden Isırdı. 2 Gündür Ayağı Şişti.

Daha önce başınıza geldi mi ? Ne yapabilirim? Ağva da veteriner kliniği yok

2 CEVAP

radagast

benim kedimi yılan ısırdı. daha sonra başak birşey ısırdı muhtemelen kedi, fakat her ikisinde de veterinere gittik. antibiyotik krem verdiler, "Furacin %0,2 merhem" yazıyor üzerinde. aynı zamanda agumentin yazdı onu aldık eczaneden, toz halinde, su ile karıştırıp 1 cl olarak günde 2 defa ağzına zorla sırıngayla sıkıyorum. agumentin için reteçe yazdı fakat umarım eczane reçetesiz verir size. agumentin toz halinde bu arada.

eğer agumentin alamazsanız, merhemeleri alın en azından. furacin veya terramycin (haricen uygulananı, eczaneye söylerseniz, patiye süreceğim diye, ona göre verecektir. göz için olan farklı çünkü.) sonra merhemleri patisine sürün, ki bence uyurken sürün, yoksa yalıyorlar. fakat bu arada eğer dışarı çıkıyorsa dışarı çıkmamasına özen gösterin lütfen. ve son olarak veteriner bize yarayı kapatmayın dedi, açık kalırsa daha hızlı iyileşeceğini söyledi.

Teşekkür ederim sağolun