Kedimin Aşısını Yaptım.

Elifcanay

Kedimin iç ve dış parazit aşısını ben yaptım ama ensesine doğru sürmüşüm biraz kaşıyabiliyor bi sıkıntı olur mu?

15 CEVAP

Cansumuezza

Olur tabi ki ya zehir o yalamamasi lazım bunu sizde biliyorsunuz herhalde

anjelik123

Aynı şekilde bende yapmıştım kendini yalayıp kusmuştu. Başka bi yan etkisini görmedim ama yinede yalamamasını sağlayın

Cemrecookie

Silin ensesini bence riske atmaya değmez boşuna kaşıyamicağı veya yalayamicağı yere yapmıyorlardır

Anonymus552223

En yalayamayacagi yer ense zaten silip nereye yapacak ki

Elifcanay

İkinci kez yaptım da bu sefer çok aşağıda olmuş kalıyıp patisini yalıyodu yıkadım patilerini

Orcuncun

Kuruyana kadar bekleyin kucağınıZda dursun yalamadığı sürece sorun olmaz

Anonymus552223

Alakasiz olacak ama kac ayda bir yapiyorsunuz dis paraziti? Yavri kucuk o kadar sık dis parazit yaptirmaniza gerek yok

Zaten biraz ensesine dogru surmeniz gerek. Yalamasini engelleyin veya patileriylr kasimasini veya ellemedini.

Katya06

Kaç ml döktünüz aşıyı?

Elifcanay

Hallettim gençler:) baya oynayıp yordum ve uyudu:) kuruyana kadar da dikkat ettim zaten bi sorun yaşamadık:)

alina_

Aşı yaptım derken??

Elifcanay

dış parazit aşısını ensesine damla olarak yaptım ve oda kaşıyor , engellememe rağmen durmuyor birşey olur mu?

Anonymus552223

Yalamazsa birsey olmaz ama dıs parazit ilk kez mi yaptiniz

Elifcanay

Arkadaşlar acil cevap ona göre silicem aşıyı

Elifcanay

????