Mystic Ve Yaş Mama

alina_

Şimdi ben sokak kedilerine MyStic kedi maması alacağım.Kitten olandan.Fakat eğer MyStic Kitten alırsam yaş mama alamam.Alsamda market yaş maması olan Felix alabilirim en çok.O da belki.Mystic kuru mama ve Felix yaş mama mı daha iyi?bonacibo-mito kuru mama ve BonaCibo kitten yaş mama mı alsam

7 CEVAP

Anonymus552223

Bonacibo daha pahali degil mi? 15 kilogramdan hesapliyorum. Mysticin 1.5 kilosunu aşiri pahali yapmislar

Anonymus552223

15 kilogram mystigi aylarca yiyecek ama. 12 tane yas mama 1-2 ayda bitecek, sonrasinda mito kalacak geriye. Yine yas mama almaniz gerekecek. Bence mystc alin arada da marketten veya petshoptan reflex proline gibi yas mamalar alirsiniz. Bonacibonunkiyle ayni gibi bisey zaten

Anonymus552223

Hatta adi yaş mama kullanmak yerine arada tavuk yogurt falan verirsiniz yiyorsa.

alina_

Tamam o zaman MyStic alayım.Arada tavuk başlarım,evde yaş mama yaparım,marketten yaş mama alırım.Çok teşekkür ederiz :))

Carathras

Aslında sokaktakileri aç bırakma da nasıl yaparsan yap benim söyleyeceğim tek şey budur :)

alina_

Evet BonaCibo daha pahalı ama şu şekilde;
Mito 1x5 ........ 50 TL
Mito Mix 1x5 ........51.5 TL
BonaCibo Yaş Mama .......28.5 TL
BonaCibo Lamb 2x2.......57.5 TL

Toplam:187.5 TL

MyStic 15 kiloda yaklaşık aynı ücret.Yani sadece MyStic alıp 4 tane yaş mama almak mı?yoksa BonaCibo ve Mito alıp 12 yaş mama almak mı?

Carathras

alina_ Merhaba,
Geçen akşam uzun uzun içerikleri konuşmuştuk, Mystic evdekiler için bile iyi bir mama senin bunu sokak canları için tercih etmen bile güzel açıkçası.
Yukarıdaki yazdıklarını sokak canları için alacaksan ne kadar çok alırsan o kadar iyi ama Mystic daha iyi tabi, şimdi Mystic'i ayrı alırsan Bonacibo yaş mamalar için kargo ücreti ödemen gerekecek.