İştahsızlık

Sadiller

Dişi köpeğim şu anda kızgınlık döneminde ve son birkaç gündür doğru düzgün bir şey yemiyor ve sürekli uyuyor bunun kızgınlık dönemiyle bir alakası olabilir mi

2 CEVAP

Gnl2105

Evet kızgınlık dönemi ile ek vitaminler verin bağışıklığı düşerse baska sağlık sorunları çıkabilir ve veterinerinle görüş

Evet kizginlikta iştahlari kapaniyor maalesef. Gercekten cok strese giruyolar. Size kizginligi biter bitmez kisirlastirmanizi oneririm hem kedinin hem sizin huzurunuz icin. Benim kedim de normalde bir gunde yedigi mamayi 2-3 gunde yerdi.