Kedinizin Mama Kabı

dileyy

Bildiğimiz üzere plastik mama kapları zararlı yavrucaklarımıza. Ben yayvan, seramik tabak kullanıyorum. Kediler için özel olarak yapılmamış fakat daha rahat yiyebilsinler diye, biraz da yüksekte. Siz nasıl mama kapları tercih ediyorsunuz?

14 CEVAP

Carathras

Benimkiler biraz sosyetikler , el yapımı ve özel sırlanmış seramik mama kapları kullanıyorlar şahsen ben kullanmıyorum,eşim seramik sanatçısı olduğu için çocuklarına kıyak geçiyor :)

poughkeepsie

Yüksekte olması daha iyi, ben seramik bildiğimiz kaselerden sipariş ettim. Henüz ulaşmadı, kullanmadık ama plastik kaptan daha iyi olduğuna eminim. Sizin kullandığınız tabak da dümdüz değilse bence gayet iyi, hafif derinlik olması onların daha rahat yemesini sağlıyor. Düz tabakta yemeye çalışırken mama sağa sola kaçıyor :D

Carathras

Toprak, cam bunlar kadar doğalı var mı ? sormaya gerek yok arkadaşlar...

Kedimiriltisi

Cam olduğu zaman benimki koşuştururken kırdı hep. Plastik kullanıyorum maalesef. Ama en sağlıklısı seramik

dilaraxx

Cam ve derin bir tabak kullanıyorum.

Cansumuezza

Çok derin olunca çeneleri mamaya gömülüyor ve akne eğilimi daha çok oluyor sizin kullandığınız en mantıklısı

SBKart2207

Ben bugün suyunu toprak kaba koydum çünkü şu içmiyo belki bir bundan içer ,toprak kase iyi mi?

freepixel

Cam kase kullanıyorum. Şu anda yerde ama yerden yükselteceğim yakında.

felix_cat

https://www.*******.com/catit-flower-fountain-mini-otomatik-kedi-su-sebili/

https://www.*******.com/catit-cam-kaseli-mama-ve-su-kabi-2x200-ml-siyah/

Pe tim ce sitesinden aldım ve bunu kullanıyorum

Kediperi

Ben ilk sahiplendigim gun evdeki plastik kaplara su ve mama koymustum. Daha sonra seramik aldik ama seramikten yemedi suda icmedi yeniden ilk kaplarina koydum ordan yemeye devam etti. Degistirince küsüyor yemiyor. Nasil alistirabilirim acaba akne olusucak diye korkuyorum

Ares87

Ben seramik kase aldım çok derin değil 4 tanesini 10 liraya yüksek bir yere koyuyorum her mama yedikten sonra yıkıyorum suyunu günde 3 defa değiştiriyorum

blue_hpood

çelik ve yerden biraz yukarıda olanlarından kullanıyorum.

Alaracatlover

Ben seramik sütlaç kabı kullanıyorum :)

bademthecatt

Ben Çelik kullanıyorum memnunun