Kedi Tarağı Kedimin Canını Acıtıyor

Cemrecookie

Kullandığım taraktan kedim nefret ediyor ve kendini taratmıyor bugün baska bi tarakla taradım cok hosuna gitti ve izin verdi ama tüy topağı sorunumuz var o yüzden taramalıyım da furminatör kedi tarağı nasıl kedimin canını acıtır mı? Kullandığım ve almayı düşündüğüm taraklar fotoğraflarda

3 CEVAP

uzumkitty

kedi daha yavru olduğu için canını acıtmış olabilir. büyüdüğü zaman furminatorle tara

yusufsaygin2

Hemen hemen her tarak sert taranırsa can acıtır ki furminator dahil. Tüylü taraklar var onu deneyebilirsin.

BalliBadem

Orjinal olmayan furminatör ler can yakıyor diye biliyorum ama denemedim, fırça olan taraklardan kullanabilirsiniz ve bastırmadan tarayın