Kedi Tarağı Kedimin Canını Acıtıyor

Cemrecookie

Kullandığım taraktan kedim nefret ediyor ve kendini taratmıyor bugün baska bi tarakla taradım cok hosuna gitti ve izin verdi ama tüy topağı sorunumuz var o yüzden taramalıyım da furminatör kedi tarağı nasıl kedimin canını acıtır mı? Kullandığım ve almayı düşündüğüm taraklar fotoğraflarda

3 CEVAP

bademthecatt

Bu taraktan rahatsız olduysa furminatör hiç sevmez

Ares87

Fotodaki pembe tarağı kullanıyorum ben kedim çok seviyor masaj gibi geliyor ona yayılıyor tararken memnunuz yani

Hatice00

Taraktaki tellerin ucunda normalde minik toplar olur batmasın diye onları göremedim kullandıkça düşüyorlar saniirm sizinde öyle olmuş o yüzden teller batiyodur ve kediniz canı acidigi için sevmiyodur diye düşünüyorum. Furminatorle hiç taratmaz bence yatağınızı yenileyin