Migros

felix_cat

Merhabalar.Kedim biraz seçici.İsmi Felix.Dişi.2 yaşında.Sadece migrostaki purina Gourmet Perle,sheba,whiskas,Felix yaş mamaların yiyor.Gourmet Perle ve shebayı indirimdeyken alıp verebiliyorum.Size iki sorum var?Whiskas mı Felix mi?
Sheba mı Gourmet Perle mi?( Ayretten yavru kedim var oda sadece Felix ve whiskas yiyor.arad sheba ve Gourmet veriyorum.)

Özet:Felix için ve yavru kedi için whiskas mı Felix mi?ve sheba mı Gourmet Perle mi

13 CEVAP

blue_hpood

markalar kaliteli değil, başka markaları denemenizi öneririm. acana, N&D gibi, yaş mama olarak da schesir, nutri feline. en iyisi kendiniz yapmanız tabii.

Anonymus552223

Imkaniniz varsa migrostan degil de , internetten ayni fiyata daha kaliteli mamalar alabilirsiniz.

gulatakan

Bu mamalar hem hemen hemen kaliteli yaş mama fiyatinda hem de içinde şeker var.reflex plus essential,vitakraft deneyin internetten alıp.belli gunlerde indirimleri yakalarsaniz daha karlı olur.hatta şöyle soyleyim kediniz bunlar gibi katkisiz,sekersiz mamalari sorun etmeden yer bunları yedikten sonra kalitesiz mama verince yememeye başlar.ustte saydıklarım uygun fiyatlı ve şeker katkısız olanlar.shesir,nutri,gimcat de deneyebilirsiniz ayırt eden kedim bunları çok guzel yiyor.ama daha pahali diğerlerine göre

LadyAndCat

BalliBadem gerekli açıklamayı yapmış. Aynı firmaların farklı ürünleri zaten. Hangisini seviyorsa onu yesin. Yeter ki arada yaş mama yesin :)

Cansumuezza

İnanin söylediğiniz bazı mamamar mesela sheba ve gourmet hem pahalı hem içeriği kötü onun yerine aynı paraya içeriği temiz yaş mamalar alabilirsiniz

felix_cat

Ayretten kendi yağtıklarımı hiç yemiyorlar

Cansumuezza

O halde gourmete devam hiç yaş mama yememesinden iyidir

BalliBadem

Hepsi aşa yukarı aynı sheba ve whiskas aynı markanın
Felix ve gourmet de aynı markanın
Çok sık verilecek yaş mamalar değiller ama arada gayet verilir hangisini seviyorlarsa onu verin bence

felix_cat

Felix ve Gourmet i kullanacağım teşekkürler herkese

felix_cat

Arkadaşlar gerçekten hepsini denedim.Aklınız ne geliyorsa.Hatta yazayım;

Reflex essential,vitakraft,GimCat,nd,schesir,nutri,bonacibo,naturea,vitakraft,brit,animında.Gerçekten yediremiyorum.aç kalıyor yemiyor.bende arada bunları veriyorum mecburen

blue_hpood

çok tuhaf.. belki internetten yiyebileceği başka tariflere bakabilirsiniz. çiğ besleme de olabilir. bunlardan iyidir, denemeye değer.

Nutri feline ve naturea denediniz mi? Yada gourmet ve bu dediklerimden karistirip deneyin yavad yavas azaltip.

felix_cat

Çok uğraştım.Naturea ilkinde yedi.Swvindim bende.Yedi diye bi koli aldım yemeyince şok oldum.Balık etiyle,kuzu etiyle,tavuk etiyle,sığır etiyle denedim felix
yemedi.hindiliyi bir lokma yedi bıraktı.