Badem Yağı , Hint Yağı .Zeytin Yağı Kedi Tüyü İçin

Burakvural

Kedi tüy sağlığı için zeytinyağı , badem yağı çam terebwntin , hint yağı ve sirke gibi doğal yağları uygulamak fayda veya zarar veriri mi bilgisi olanlar veya tahmini olanlar

2 CEVAP

ZehraBulutt

Sakın sürmeyin bu yağları, yağlı yağlı olur tüyleri arıtamazsınız. Tüy sağlığı için içten takviye yapın, balık yağı ya da vetoskin gibi, gerek varsa tabi.

Orcuncun

Kaliteli bir mama kullanıyorsanız ve kedinizin düzenli su içtiğine eminseniz takviye kullanmanıza gerek yok, ille istiyorsanız çinko ve biotin takviyeli kediler için özel formülasyonlu ürünleri kullanabilirsiniz. Deri pH’ını bozmanız tüy dökülmesinden mantara bir çok probleme neden olur.