Kedim Titriyor

Arkadaslar kedım uyurken va yyanıkken 3 sn arayla devamlı ıcten tıtrıyor gıbı nefes akırkenmı zorlanıyor cözemedım iştahı yerınde yenek yıyor öksürügü yok sıkıntı ne olabılır sokaya cıkma yasagı var kalkınca hemen göturcem veterınere ama suan ıcım ıcımı yıyor

6 CEVAP

patilii

Kediniz küçük mü ? Üşüyor mu aceba

Yaseminvera

Kedinizin çok ateşi olabilir o yüzden sıtma tutuyor olabilir benim kedim için de veterinere gittik bu hafta titremesinden dolayı. Ateşini düşürmek için iğne yapıldı siz götüremiyorsanız yıkayıp ateşini düşürebilirsiniz. Ateş ölçer ile ateşini makatından kontrol ediyor doktorlar belki siz de bakarsınız

Patısınden kulagından baktıgım kadarıyla atesınyok gıbı oda geldı aklıma

Kucuk degıl usuyor oldugunuda dusunmuyorum

radagast

peki siz sevdiğiniz zaman, tepkisi nasıl oluyor? titreme geçiyor mu?

Hayır gecmıyor :(