Kediler Kabus Gorur Mu?

Kediperi

Biraz evvel kedim uyurken patileri seğerdi, yanina gidip hep kafami karnina koydugum gibi uzandim. Karnina yatar yatmaz bana cok korkunc bi ifadeyle saldirdi, kulagimi ve alnimi parcaladi. Yaninda uzaklastim tek biraktim ama sebebini cozemedim. Kabus mu goruyordu acaba ?

7 CEVAP

ZehraBulutt

Evet görürler bir keresinde kedim uyurken birden uyanıp tıslamıştı. Sizin durumunuzda uyurken rahatsız ettiğiniz için de yapmış olabilir ama.

Pasacik07

Bizimki konuşuyor uyurken

Mirtip

Tam avlanırken uyandırmış olabilirsiniz:) geçmiş olsun.

patilii

Galiba görüyorlar, bizimkide öyle uyurken patileri sürekli bisiklet sürüyor gibi :) geçmiş olsun

Pasacik07

Bizimki konuşuyor uyurken

Kediperi

Aiiiyy iyi bari asileşti zannettim :D neyse ki ucuz yirttim, cok tesekkurler

Anonymus552223

Kücük bebekler bile yapiyor onu. Yeni dogmus bebek kedi ne görur ruyasinda bilemiyorum. Belki de ruya degildir