Yavru Kedimin Sesi Az Çıkıyor

Yavru kedimin sesi az çıkıyor diğer kedilere göre neden olabilir ya da düzelir mi sizce

7 CEVAP

Benim de yavru kedim var alçak sesle miyavlıyor ama veterineri bu konu hakkında hiçbir şey demedi yani sanırım normal endişelenme❤️

Anonymus552223

Cani falan yanmiyorsa bisey istemek icin miyavliyorsa cok bagirmaz.

Pasacik07

Cizirdayarakmi yoksa düşük bir şekilde mi çıkıyor

Pasacik07

Cizirdayarakmi yoksa düşük bir şekilde mi çıkıyor

Pasacik07

Cizirdayarakmi yoksa düşük bir şekilde mi çıkıyor

Anonymus552223

Miyavlamaya calistigi halde mi miyavlayamiyor, yoksa miyavlamiyor mu? Bir derdi yoksa pek sesleri cikmaz zaten kedilerin

Miyavlayınca çok alçak sesli ama miyavlayabiliyor