Kedimde Çıkan Ağız Yaraları

melisagiden

Kedimin ağzında aynı yerde sürekli bu yaralardan çıkıyor ve çok geç iyileşiyor. Veterinerimiz bu yaraların bağışıklık düşüklüğünden çıktığını söylemişti. Lizin tablet sipariş ettim, gelmesini bekliyorum. Bu süreçte ne yapabilirim? Başına gelen var mı?

4 CEVAP

Elifozdemrrr

Bu arada krem de 10 TL idi eczaneden aldık yani basit bir çözümü zorlastirmis krem vermiyorsa

melisagiden

Kreminizin adı neydi acaba?

Elifozdemrrr

Veterinerin krem vermesi lazım aynı sorunu bizde yaşadık vitamin artı krem verdi ve 3 4 günde geçti bütün yaralar krem sayesinde vitaminde 3 aylık hala kullanıyoruz

Elifozdemrrr

Kenacort -A Orabase merhem