Malt Ve Multivitamin

Mihilee

2bucuk aylik kedim var. Malt ve multivitamini kullanmaya ne zaman başlamaliyim. Tüyleri dökülmeye basladi. Vets plus markasi iyi mi?

5 CEVAP

minky

Vets plus jakiteli değil.içşnde Kolza yağı mevcut ve kolza yağı maalesef zararlı.gim Cat kitten Paste ile başlayabilirsiniz malt maceranıza.sonra GimCat Multivitamin ve malt kullanmaya geçersiniz.ben GimCat Multivitamin kullanıyorum yetişkin kedime.auretten dr.clauders markasında fena değil

BalliBadem

@minky e katılıyorum kolza yağı var çok zararlı Google layabilirsiniz
Arkadaşlar malt konusunda tek krıteriniz şeker olmaması olmamalı
Ben dr.clauders öneririm kullanıyorum ve çok iyi şeker içermiyor, kolza yağı gibi zararlı bir yağ yerine zeytin yağı barındırıyor ve içerisinde "A, D3, E, C, B1, B2, B6, B12, Niasin(B3), pantotenik asit(B5), folat(B-9), biotin" vitaminleri ve taurin var (anti-hairball olanda)
Fakat şimdilik yaşı küçük olduğu için aynı markanın mother&kitten emulsion çeşitini öneririm

bademthecatt

Malt için daha erken gimcat kitten macun kullanabilirsiniz

Ceydayyavuzz

Ne zaman kullanmaya baslamalisiniz bilmiyorum ama arkalarinda 4 8 haftalik kedilerin kullanma miktari yaziyor genelde. Yani bence kullanabilirsiniz. Ben vets plus antihairball kullandim. Kedim gayet sevdi, guzeldi. Simdi trixie peynirli malt aldim daha demetmedim nasil bilmiyorum. Multivitaminde beaphearin omegalisini ve somonlusunu aldim. Tadini fazla sevmedi ama arada mamasina karistirip veriyorum. Bence gayet kaliteli urun. 3 markayida tavsiye ederim ama trixie ve beapherin bazılarında seker mevcut. Icerigine bakarak alin.

Kediperi

Malt degil de GimCat vitaminli macun verebilirsiniz