Uygun Fiyatlı İyi Bir Mama Önerebilir Misiniz ?

Dilek2101

1 ay önce kısırlaştırdığım 9 aylık dişi kedim için şuan matisse mama kullanıyorum. 15 kg almıştım. Sokaktaki kedilere de veriyorum. Yarı yarı paylaştım :-) Tahmini 5 kglık bir mama kaldı. Bitmeden yenisini almak istiyorum. Uygun fiyatlı iyi bir mama önerebilir misiniz ? Bu arada kedim matisseyi sevmedi. Yaş mamayla karıştırıp verince anca yiyor. *

25 CEVAP

ZehraBulutt

Hiçbir yerde rastlamadım da o yüzden sordum, kendi sitesinde de 1,5 ve 10 kg'lık seçenekleri gösteriyor. Bazen sahtelerini yapıyorlar mamaların dikkat etmek lazım, ama 15 kg'lık paket yeni çıkmıştır belki de

ZehraBulutt

Mystic ben de numune istedim daha gelmedi, bu sefer farklı bir çeşidini isteyin gönderirler bence.

ZehraBulutt

Matisse somonluyu iki kedim de severek yiyorlardı, yavru olan kendi mamasını bırakıp gidip matisse'i tırtıklıyordu hatta.

Dilek2101

Brit care ve pro choice arasında kaldım. Çok az bi mamam kaldı. Bitmeden bi an önce karar vermem gerekiyor. İçerik olarak ikisinden hangisini önerirsiniz peki ?

Dilek2101

Az önce netten baktım. Brit care matisse'den daha pahalıya geliyor. Matisse 10 kg 280 lira gibi bi fiyatken, brit care 7 kg o fiyata satılıyor.

Dilek2101

Mystic numune istedim bi kez ama pek sevmedi gibi. Tekrar istersem gönderirler mi acaba ?

Carathras

Farmina'nın sitesinde 15 kg paket bulunmuyor Matisse Kitten için.

Dilek2101

********dan almıştım ben. Matisse somonlu 10 kg var onu da düşünüyorum ama kararsız kaldım iyice. Golosi de iyi diyorlar. Brit care matisseye göre pahalı geldi sanki bana.

Dilek2101

Matisse somonlu olanı alsam kedin yer mi acaba ? Çok kararsızım

bademthecatt

Brit care benim kedim sevdi