Uygun Fiyatlı İyi Bir Mama Önerebilir Misiniz ?

Dilek2101

1 ay önce kısırlaştırdığım 9 aylık dişi kedim için şuan matisse mama kullanıyorum. 15 kg almıştım. Sokaktaki kedilere de veriyorum. Yarı yarı paylaştım :-) Tahmini 5 kglık bir mama kaldı. Bitmeden yenisini almak istiyorum. Uygun fiyatlı iyi bir mama önerebilir misiniz ? Bu arada kedim matisseyi sevmedi. Yaş mamayla karıştırıp verince anca yiyor. *

25 CEVAP

Ceydayyavuzz

Mystic var bildigim kadariyla..icerigi iyiymis bayagi

Kedimiriltisi

Brit care kakayi gercekten cok kotu kokutuyor, bunu goze aliyorsaniz verin icerigi guzel. Mystic e bir bakılabilir.

Kontesiim

Golosi kullanıyorum çok memnunum ama pro choice profine felicia kullanabilirsiniz bunlarda tavsiye edilir

ZehraBulutt

********da da satıcılar var, sonuçta site kendi satmıyor. Sahtelik durumu olduysa belki de ondan yemedi, matisse seviyor kediler genelde çünkü. Brit care'i her kedi sevmiyor önce numune isteyin benim kedimin yemediği tek mama brit care oldu şimdiye kadar. Golosi de fena değil ama taurin miktarı düşük, matisse sevseydi o daha iyi olurdu golosiye göre aslında.

bademthecatt

Brit care,profine olabilir

Brit care

Ece907744

brit care kullanıyorum çok memnun kaldığım bir mama hiç şikayetimiz olmadı gönül rahatlığı ile kullandım daha uygun bir mama arayışınız varsa pro choice mamayada bakabilirsiniz

bademthecatt

Brit care ilkte çok kokuttu kakayı ama şuan normal kediden kediye değişiyor

Siyammm

Sokak kedilerine mystic alın kedinize matisse kullanın uzun vadede daha hesaplı

bademthecatt

Prochoice iiy değil brit care alın matisse tahıl dolu tavsiye etmiyorum

Carathras

Mystic mamaya göz atın numune isteyin deneyin içeriği güzel kullanıyoruz gayet memnunuz.
3 aydır herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık 5 çocukta da.

Carathras

İnternet sitelerinden kargoyu karşılamanız şartı ile istediğiniz paket den numune alabilirsiniz.

ZehraBulutt

Matisse'in 15 kiloluğu var mı ki?

Dilek2101

Matisse kitten olanın 15 kg olanı vardı. Somonlu olanın 10 kg olanı mevcut. Ben kitten almıştım şuan elimde 3-5 kg falan kalmıştır

Dilek2101

Mystic nasıl peki ? Kafam çorba gibi oldu:-(