Kedim Doğurdu Ellesem Bişey Olurmu

Kayip

Kedim doğum yaptı ellesem bi sorun olurmu

16 CEVAP

Anonymus552223

Size alisiksa birseybolmaz 1 tanecik mi dogurdu? Ama gerekmedikce ellemeyin tabi cok hassaslar. Sevmek icin falan elinize almayin surekli

Ceydayyavuzz

Sirayla doguruyorlar,bayagi uzun suruyor diye biliyorum. Bekleyin, baska yavrularda yoldadır ve bence gerekmedikce henuz dokunmayin :)

Anonymus552223

Dogum yeni basladiysa daha dogurabilir fakat izleyin cunku bazen aksilikler oluyor dogumda.

Anonymus552223

Kasilma basladigi halde uzun sure doguramazsa, yavru zarla cikarsa ve anne zari yirtmazsa falan mudahale edilecek zamanlar olabilir

Kayip

Bi tane daha doğurdu şuan izliyorumm şuan sorun yok şükür

Anonymus552223

Ne oldu son durum bebekler ve anne iyi mi

Kayip

Çok iyiler şuan çok teşekkürler

Kayip

Ewet bana alışık daha varmıdır ben bi tane gördüm ellemedim ama hiç bişey olur die

minky

Siz çok eklemeyin.Riske atmaya gerek yok.

Anonymus552223

Ne zaman basladi dogum

Kayip

7 buçuk gibi başladı

anjelik123

Anne farkında olmadan üstüne falan yatarsa allah korusun o zaman elleyin zor anlarda yoksa şuan hiç ellemeyin yada memeyi tutamadığında müdahele edebilirsiniz. Şuan kaç yavru var

Kayip

Şuan 3 oldular karnını kontrol ettim yok gibi geldi

velespityesil

Kontrol etmeye devam etmek lazım.

gatinha

Bence zorunlu hallerde eldivenle ellemek dışında ellemeyin çünkü reddetmese bile güvende hissetmedikçe yavruları taşımak isteyebilir