Mama Dışında Yiyecek

Sadiller

Mama dışında köpeğimi sağlıklı neler verebilirim

3 CEVAP

GamzeUmucu

Ben kuzu kemiğini etli olacak şekilde alıp haşlıyordum çoğu zaman bir avuç pirinç havuç bezelye koyup birlikte haşlayıp veriyordum birde internetten araştırabilirsiniz ev yapımı ödül kurabiyeleri var onlardan yapıyorum çok seviyor ☺

LadyAndCat

Lütfen kedi/köpeklerinize hiçbir boyuttaki kemik Zor kılçık vermeyin çünkü boğazlarında kalıyor, Soluk borusuna sağlanıyor vb. Ameliyat gerektiren durumlar olabilir.
Köpek maması dışında evde hazırlayacağınız etli, sakatatlı, sebzeli ve isteğe bağlı ekleyeceğiniz pirinçle hazırlayacağınız mamalar iyi olacaktır.

kedimelsa

Yumurta