Kasaptan Et

Erogluekiin

Kedime haşlayıp vermek için kasaptan neler alabilirim ciğer vs gibi mamamız tavuklu farklı olsun istiyorum

4 CEVAP

Anonymus552223

Çok sık ciger verilmez onu biliyorum sadece. A vitamini fazlasi çisle atilamadigi icin zara verebiliyormus. Haftada 1 yeterli olur gibi.

Erogluekiin

Tamamdır başka neler verebilirim ciğer dışında acaba

BalliBadem

Her türlü eti alabilirsiniz bütçenize göre farklı hayvanların etleri, böbrekleri, ciğerleri, yürekleri vs

Orcuncun

Ciğeri 10-15 günde bir verebilirsiniz nedeni yazılmış zaten, yazın ağır gelir ama kışın kemikleri uzun süre haşlayıp suyunu verebilirsiniz. Yine sık olmamak kaydıyla kalp, böbrek gibi sakatatları verebilirsiniz. Ama ağırlık mamasında olsun bunları da ara ara verirseniz sorun yaşamazsınız .