Vets Plus Malt

Oske22

Bu maltın içeriğinde malt unu yazıyor. Bu acaba mamalardaki gibi balık unu, mısır unu gibi bir şey mi? Öyleyse bir fayda sağlar mı anlayamadım tam olarak. Malt özü ile unu arasındaki fark ne yani? (Malt alacağım da araştırma yapıyorum :D :D)

2 CEVAP

bademthecatt

Kolza yağı var kabızlık kansızlık böbrek tahribatı kalp hastalıklarına kadar yol açan bir yağ almayın aldırtmayın iyi reklam yaptılar sadece ama içerik kötü.

Cansumuezza

Bu markanin içinde kediler için zararlı bir yağ varmış ben soru açtığımda soylendi almamak lazim