Yaş Mama

Lavinyaa

Merhaba kedim 1 yaşında olmasına rağmen asla taneli yaş mamaları yemiyor tamamen cıvık püre şeklinde olan yaş mamaları yiyor o şekilde olan bildiğim bir tek proplan delicate yaş mama var onun gibi olan önereceğiniz yaş mama var mı acaba

9 CEVAP

Cansumuezza

Her markada var ezme ya da pate yazar üstünde. Parça etli yazanlari almayacaksiniz yani

bademthecatt

Proplan et oranı düşük içinde şeker var

Fakat gourmet markasinin içeriği pek iyi değil diğer markalarin püre olanlarina bakin derim.

bademthecatt

N&D,naturea,gimcat,schesir

Lavinyaa

Cevabınız icin teşekkür ederim ama marka değil içeriği tamamen püre gibi olan yaş mamaları sormuştum

bademthecatt

Yazdıklarım püre naturea özellikle

Orcuncun

Gourmet markasının var kıyılmış yazıyor üstünde hindili ton balıklı sığır etli diye bir kaç çeşidi de var diye hatırlıyorum

Ece907744

chef s choice ve brit care e bakabilirsin chefs choice ürünlerinde var püre gibi olanlardan

bbeyzvv

evde yapabilirsiniz