2 Aylık Kedim Bir Günden Fazladır İshal

00yagmur00

Kedimin evde 5. günü. İç-dış parazitleri yapıldı. Yavru kedi kuru mamasıyla besliyoruz. Çok çok az miktarda parmak ucuyla yoğurt ve yine çok az kırıntı kadar kaşar peyniri vermiştik. Dün sabahtan beri ishal. Halsizliği olmadığı için endişelenmemiştik ama şimdi birden halsizliği de başladı. Şimdi çok endişeleniyorum. Ne yapabilirim?

2 CEVAP

kedimelsa

Benim kedim de 2 aya yakinladi bende biraz yoğurt ve kaşar peyniri verdim benimki aksine katilasmaya başladı süt içiyordu yanlarında küçük parça ekmek belki yer tabi bunlar azar azar çünkü asıl maması önemli ve bence süt ürünleri tükettiği için ishal olması normal ama kuru mama yiyorsa bilemiyorum belki dokunmuştur az verdiyseniz bişey olmaz ben yumurta bile verdim enerji patlamas oldu :)

Orcuncun

Yedikleriyle ilgili olması muhtemel ama çok iyi gözlemleyin dışkıda kan görürseniz ve halsizliği devam ederse zaman kaybetmeden kliniğe götürün. Panleukopeni yani kedi gençlik hastalığı olma ihtimalini göz ardı etmeyin.