Kedimin Ayağı

1453Fatih

*Kedimin ayakları altına sürekli vurunca inleme gibi ses çıkarıyor ardındanda mırlıyor sebebi ne olaki

8 CEVAP

poughkeepsie

Kedinizin ayağının altına hangi amaçla vurup böyle bi tepki verdiğini anladınız

Ares87

Seninde ayaklarının altına sürekli vurulsa ne tepki verirsin acaba

ZehraBulutt

Ne dediğiniz hiç anlaşılmıyor, daha açık yazar mısınız?

ZehraBulutt

Niye hayvanın ayağının altına sürekli vuruyorsun kardeşim, psikolojik sorunların mı var?

blue_hpood

nası’ ya? nası’ vurmak?

Esraesngl

Nee

LadyAndCat

Siz iyi misiniz??
sorununuz mu var??
Zavallı kedinin ayaklarına neden vuruyorsunuz?? Tövbe tövbe?!?

Ceydayyavuzz

Sert vurmaktan bahsetmiyordur heralde, oyun oynarken hafifçe patisine dokunurum bende. Severim patilerini. Bence bunu imâ etmistir.