Kedimin Çok Ateşi Var

Arkadaslar kedımın atesı var soguk uygulama yaptım veterınerım acmıyor daha once bu sıkayetı olup veterenırınız ne önerdı yazarmısınız sokaga cıkma yasahı zamanı olur hep böyle seyler ılac ne önerılıyor yada baska ?

2 CEVAP

Orcuncun

Ateşi nasıl anladınız? Termometreyle ölçmediyseniz lütfen soğuk sıcak uygulama yapmayın. Evde bulduğunuz ilaçları vermeyi düşünmeyin bile. En kısa zamanda açık herhangi bir klinikle iletişime geçin muayene olmasını sağlayın.

Katya06

Arkadaşlar... SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VETERINERE GITMEYE ENGEL DEGIL.. Butun sorularin altinda bu var.