Sokak Kedilerine Mama Onerisinde Bulunur Musunuz ?

Zeynepalex

Merhaba, ben sokaktaki kedilere mito ve enjoy marka alıyorum normalde ama fiyatlardaki artıslar bütcemi zorlayacak, daha uygun ve severek yiyecekleri kuru mama öneriniz varsa ögrenebilir kiyim ?
Teşekkürler.

14 CEVAP

Carathras

Arkadaşlar, Mito ve Enjoy bütçemi zorluyor demiş zamlardan siz daha pahalı olan Bonacibo'yu önermişsiniz.
Marka yorumu yapmayacağım bende Mito alıyordum dün denemek için Paw Paw'ın 3 adet farklı yetişkin kedi mamasından 1,5 kg 'lık sipariş verdim.
Benzer zam politikalarından bende rahatsızım son iki yıldır Çağatay grubun yaptığı zam toplamda %65 civarlarında o sebeple almak istemiyorum.
Şuan piyasa da gördüğüm en rekabetçi fiyat Paw Paw'da eğer yerlerse 15 kg'lık paketlerden alıp devam edeceğim sokak canlarını beslemeye ...

LadyAndCat

Champion , Reflex, Bonnie, Mito Mix, Micho sokak kedileri için olabilecek mamalar. Ben Mito Mix kullanıyorum.

Anonymus552223

En ucuzu enjoy zaten. 15 kg lik mi aliyorsunuz

minky

PawPaw numune alıp deneyin.15 kg 80-85 tl

ILoveF

Paw paw bende kullandım yiyorlardı. Ama belli olmaz sizinkiler sevmeyebilir belki denemeden bilemezsiniz. Bende 15 kiloluk almadan önce 1-1.5 kiloluk alıp denemiştim. Sizde mutlaka önce öyle küçük bir paket deneyin. Kedilerin kimisinin yediğini kimisi yemeyebiliyor çünkü

Ertasfunda

Merhaba bonacibo deneyebılırsınız,fiyat olarakta yeme bakımından da iyi oldugunu dusunuyorum

GlsmKrpk

Enjoy alıyorduk ama bizim sokaktakiler yemiyor boşa masraf oldu. Bonacibo geçtik istisnasız hepsi severek yiyor bizimdi içimiz rahat ediyor :)

bademthecatt

Enjoy kullanıyorum seviyorlar

Zeynepalex

Cevaplarınız için teşekkurler arkadaşlar . Bende zaten enjoy ve mito aliyordum severek tuketiyorlar. Bonacibo çok zam yaptı , mitoda pahalandı. Pawpawı hic denemedim, bakicam duruma olmassa zorlar kendimi yine enjoy alırim.
Hepinize çok teşekkür ederim :)

Zeynepalex

15Kgluk aliyorum genelde, pawpawı deneyen varsa yazabilir mi, kimi yorumlarda sevilmedigini okudum yazik 15 kilo bosa gitmesin sizce nasil ?

Gulsahka

mito bir site de 15 kilo 123 TL. Bana da öneri gelmişti de. site *********.

Sedanurdrl

ben reflexten şaşmadım hep onu alıp veriyorum çokta severek yiyorlar

Carathras

Reflex'in normal paketi PawPaw'ın iki katı önermeden önce başlığı açan arkadaşın yorumlarını da okusanız :/

Carathras

Ben aldığım PawPaw'ları 3 farklı bölgede denemiş olacağım yorumları paylaşırım.
Sürekli bir grubu bir marka ile besleyince ona alışmış oluyorlar mutlaka onlar için de bir geçiş süreci olacaktır ama zor olacağını sanmıyorum.