2 Aylık Yavru Kedi

gazihantas

Merhabalar 2 hafta önce van kedisi sahiplendim şu an 2 aylık kendisi ve evde hiç bir yere tek başına gidemiyor odada bile tek başına kalamıyor yanından ayrıldıktan hemen sonra sürekli miyavlıyor. Yalnızken yemek bile yemiyor. Büyüyünce düzelir mi bu davranışları sizce?

5 CEVAP

Anonymus552223

Zamanla alisir ya, suan anneciginden ve kardeslerinden yeni ayrildi ben olsam bir sure birlikte uyurdum yanimdan ayirmazdim

LadyAndCat

Yalnızlığa alıştırın ki ayrılma anksiyetesi gelişmesin. Alıştırın tam yaşı:)

Firuzecik

Benim kızım da ilk geldiginde odadan çıkmıyordu ben çıktığımda yalnız kaldığında hep saklanıyordu. Ben hergün odaları gezdirdim saklambaç oynadım ödül maması verdim. Hala beni takip ediyor ama alıştı arada geziyor. Umarım bu minnak da alışır en kısa zamanda.

mds50

Yavaştan diğer odaları tanıtın diğer odalara girdiğinde saklanabilir vs ama bekleyin kendisi tanısın koklasın hep yanında durmayın miyavlar belki ama alışır sonra bizimki de öyleydi

Esraesngl

Benimde 9 aylik van kedim var. Tam bi cadı .D cok yaramaz. Girmediği yer kalmadi. İlerde asacaktir , geninde kaninda var. Merak , akilli, oyuncu olacak. Çok guzelmis cok narinmis bacaklara bak ya yerim