Kedi Maması

tansuunal

İstanbul/Gaziosmanpaşa meydan taraflarında oturan varsa mama desteğimde bulunabilir mi?? 6 tanesi yavru 7 kedimin maması bitti????

3 CEVAP

tugika

veterinerinizde varsa bu mama veya açık bir veteriner bulma ihtimaliniz varsa deneyin şansınızı arayın telefonlarını mamayı satıp satmadiklarini sorun sonra polisi arayın izin alın kedi mamasi acil bi konu bildiğim kadarıyla açık veterinerler var

Anonymus552223

Midesi hassas diye ozel mamalar yiyor demistiniz hangi mamalar

tansuunal

Royal canın gastron