Kusan Kediye Ne İyi Gelir

Kirlicorap

Arkadaşlar merhaba,
Kedim iki gündür kusuyor. Başlarda sadece mamasını çıkartıyordu ama bugün sarı taneli kusmuş. Enerjisi yerinde, mamasıni yiyor ve su içiyor. Bu arada yarın veterinerden randevu aldım ama şimdilik midesini rahatlatmam için önerebileceğiniz birşey var mı?

2 CEVAP

Kirlicorap

Hayır, uzun süredir proplan somonlu tüketiyor. Sürekli camın önünde soğuk taşlarda yatıyor üşütmüş olabilir diye düşündüm, kesin sonucu yarın veterinerde öğreneceğiz ama endişelendim baya.

dilaraxx

Mama mı değiştirdiniz?