Yine Bir Cins Kedi Ciftlestirme Sorunsali

Kedimiriltisi

Youtubede bir suru takipcisi olan bir kedi kanalinin instagraminda oluyor tartisma.
Ay ben cildiricam. En son diyor ki benim kedim british degilmis kisirlastirdigima iyi yapmisim. Yahu olsa ne olmasa ne..

12 CEVAP

yusufsaygin2

Aynı gönderinin 2-3 alt yorumunda biri de şey yazmıştı; "kedim yavru büyüyünce yavrularını vereceğim Dm atın" denemek için attım ve kedinin daha 2 aylık olduğunu :D, yavruların ise renklerine göre 1500-3000 TL arasında değişeceğini öğrendim.. Ah bu pisiler kimlerin elinde yaşıyor kimlerin.. Ayrıca bu kanaldan da seri bir şekilde takipten çıktım.. Yazık çok yazık.

dilaraxx

Gerizekalı bitmiyor ki aynı bunun gibi tepki göstersen yok soyunu mu kurutalım yok doğasına aykırı, çok var bunlardan işte.

blue_hpood

kurusun, soyu kurusun. sağlık problemleri yaşayacağına kurusun soyu. sanki ortada başka kediler yok.. mantığa bak.

luluck

benim kedim de scottish straight ama kesinlikle anlamsız bu tartışma, zaten kısırlaştırılmalı ama ne demek kediniz british değil kısırlaştırmakla iyi yapmışsınız ya? ırkçılık resmen. mama karşılığı kedi sahiplenmek bile tercih edilmemeliyken üretime destek olup 2 bin 3 bin liralar vermek hiç akıl kârı değil yazık bu insanlara.

Bluoney

Çok yazık ya insanlar herşey üzerinde hakimiyet kurmaya ve beğenmedikleri şeyleride görmeye bile tahammul edemiyor üstelik tahammul edemedikleri şey masum bir canlı sırf cins değil dış görünüşü yüzünden diye hiçbirşeyi hak etmiyorlar

blue_hpood

yusufsaygin2 sayfayı şikâyet edin, ss alıp şehrinizdeki hayvan derneğine sorun, yol gösteriyorlar.

heronsprey

bu kanaldan bir kere bile hayırlı bir şey çıkmadı ki. scottishin britishle çiftleştirince sağlıklı olduğu hakkında 40 dakikalık bir video çekmişlerdi bir de diyorlar ki risk çok az acı çekmiyorlar bir hayvansever o çok az olan riski bile göze almaz zaten. bir keresinde de kedilerine aynı gün içinde birkaç çeşit meyve verdikleri bir videoçektiler sonraki videoları da kedimiz çok hasta kusuyor

ZehraBulutt

Arkadaşlar akıl sağlığınız için şu kanalla ilgili hiçbir şeyi takip etmeyin. 2 dk videolarına baktım sinir bastı, görgüsüzlük cahillik akıyor resmen.

heronsprey

bu kanaldan bir kere bile hayırlı bir şey çıkmadı ki. scottishin britishle çiftleştirince sağlıklı olduğu hakkında 40 dakikalık bir video çekmişlerdi bir de diyorlar ki risk çok az acı çekmiyorlar bir hayvansever o çok az olan riski bile göze almaz zaten. bir keresinde de kedilerine aynı gün içinde birkaç çeşit meyve verdikleri bir videoçektiler sonraki videoları da kedimiz çok hasta kusuyor

Ares87

Bu kanal şey olabilir mi karı koca bir çift eğer oysa bir kere denk geldim YouTube da içim daraldı

ZehraBulutt

Evet ares, iç anadolu şivesiyle konuşuyorlarsa ve her yerlerinden görgüsüzlük akıyosa onlardır.

Ares87

Zehrabulut o zaman kesin onlar varoşluğun son noktası yeminle ikinci bir kedi videosu vardı o denk gelmişti öyle bir anlatıyorlar ki sanırsın uzman bilirkişi daha çok şey yazarım da neyse içimde kalsın