Kedim Çiçeklere İşiyor

Lorinloris

Kedimi sokaktan sahiplendim eskiden toprağa tuvaletini yapıyordu kedim galiba 1 aydır filan çiçeğe işiyor ilk başta tuvaleti kirli diye sandım ama bugün temiz olmasına rağmen çiçeğe işedi özellikle bir tanesine yapıyor uzun bir saksı belki daha geniş diyedir bilmiyorum ama artık bıktım kibrit koyun diyordu bir yerde ama işe yaramadı ne yapabilirim

3 CEVAP

dilaraxx

Bende de 14 tane kadar çiçek var baktım devamlı oraya gidiyor hepsini bir balkonda topladım orası devamlı kapalı duruyor, etrafını telle çevreleyen de varmış ama yaptırmak istemedim. Kapalı olduğu için giremiyor, yoksa devamlı kazıp tuvaletini yapıyordu.

Firfir1

Toprağın üstüne deniz taşlarından koyabilirsiniz biz kazmasına böyle çözüm bulduk

Anonymus552223

Topragi cok seviyorlar kuma tercih ediyorlar. Ortaliklardaysa yapar.