Kedim Çok Seçiyor

Bluoney

Merhaba benim psikopat iki kedim biri bir yaşında kısır erkek biri bir buçuk yaşında kısır kız o kadar çok yemek seçiyorlarki hep sofraya geliyorlar ama hiçbirşey yemiyorlar haşlanmış taze tavuk, taze ciğer, kemik suyu, kaliteli yaş mamalar aklınıza ne gelirse iki dil atıp çekiliyorlar yani aç kalmıyorlar tabi ama çokta yemiyorlar ne yapıcağımı şaşırdım
( Ah birde çiğ et aşkları var çiğ et kokusu alırlarsa üstüme atlıyorlar ama çiğ olan birşeyde vermiyorum asla)
Şimdiden teşekkürler ❤️

3 CEVAP

dilaraxx

Çiğ beslenme olayını araştırıp öyle besleyebilirsiniz hem daha doyurucu oluyor hem daha sağlıklı. Önceden yapıyorlar mıydı bilmiyorum ama havanın sıcaklığından az yiyorlar.

NSukun

Çiğ besleme oldukça sağlıklı bı beslenme çeşidi ama çok dikkatli yapılması gerekir iyice arstirip gecebilirsiniz bununla ilgili facebook Instagram da gruplar var katılip bilgi alabilirsiniz

felix_cat

Çiğ Beslenme hiç kolay değil.Gramı gramında,kalorisi,kalorisine denkleştirme oldukça zor.En iyisi evet ama veteriner hekimle yol almak çok önemli.Ayroca benim hiç bir kuru mamayı yemeyen kedim Felix profine mamayı yiyor ve mystic numuneyi yedi.Bir de yaş mama beğenmiyor bizimkisi.Sadecevfelix,whiskas,sheba,Gourmet yaş mamaları yiyor.Bende nadiren Felix ve Gourmet veriyorum