Kedimin İp Yediğini Nasıl Anlarım?

ecekus98

Merhaba arkadaşlarlar, dün gece saat 1 civarında kedim hırkam ile oynarken 27 cm örgü ipini 5 dakikada oetadan kaybetti. Odanın her yerini aradım bulamadım, daha sonra aynı ölçüde ona aynı ipten verdim acaba sakladı mı ya da ne yapacak onu da diye. Ipi ağzına götürdü ve 2 saniye içinde ipin çok azı dışarıda kaldı ben de hemen geri aldım... Internetten baktım ama kusma, ishal, halsizlik hiçbiri yok bizde. Geceden beri keyfi yerinde oyun oynadık, normal saatinde uyudu. Çok miyavlıyor ama normalde de çok miyavlayan biri. Tek sorun, geceden beri tuvalete bir defalık, sadece çişini yapmaya çıkmış.

5 CEVAP

NSukun

Sindirdiyse sorun olmaz sindirmediyse iki üç gün içinde halsizlik iştahsızlık yapar o zaman operasyon gerekebilir kullaniyorsaniz sindirim kolaylaştırıcı malt verin hemen bir günde belli etmeyebilir sindirmediyse bile

Anonymus552223

Bu ip olayi tehlikeli olabiliyor. Sindiremiyorlar 1 2 gun icinde kakadan cikmazsa goturun bence

NSukun

2 gün falan takip edebilirsiniz ya da veterineri arayıp sorun belki sindirim kolaylaştırıcı birşey önerir operasyona gerek kalmaz

ecekus98

Iki üç gün içinde belli edene kadar kedimi çok rahatsız eder mi yoksa hemen veterinere götürmekte fayda var mıdır? Bir şey olacak diye çok endişeliyim.

ecekus98

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.